E-Mail: info@unicaplife.com | Telefon: +90 392 229 22 55

 

 

Direktörler Kurulu Üyemiz Zeren Mungan Genç TV’de (Bölüm 2)

Unicap Enterprises’a katılma şartları nelerdir? Sadece sermaye sahibi olmak Unicap Enterprises’a katılım için yeterli mi? Hangi tür projelere yatırım yapılıyor ve yapılacak? Unicap Enterprises kurumsal yapısı nasıldır? Domates üretimi neden ve nasıl kararlaştırıldı? Direktörler Kurulu Üyemiz Zeren Mungan Genç TV’de katıldığı programda Unicap Enterprises hakkındaki sorulara yanıt verdi. (Bölüm II)

Direktörler Kurulu Üyemiz Zeren Mungan Genç TV’de (Bölüm1)

Unicap Enterprises fikri nasıl ortaya çıktı? Unicap Enterprises’ı kimler kurdu? Unicap Enterprises Hangi amaçlarla yola çıktı? Unicap Enterprises’ın temel prensipleri nelerdir? Direktörler Kurulu Üyemiz Zeren Mungan Genç TV’de katıldığı programda Unicap Enterprises hakkındaki sorulara yanıt verdi.

Direktörler Kurulu Üyemiz Havva Yetkili’nin BRT1’de konuk olduğu “45+” isimli program

Direktörler Kurulu Üyemiz Havva Yetkili’nin BRT1’de konuk olduğu “45+” isimli programda, Unicap felsefesi ve ilk girişimimiz Unicap Life ile ilgili detaylar anlatıldı. Programın kısa özetini sizler için paylaşıyoruz.

Direktörler Kurulu Üyelerimiz Zeren Mungan ve Ayşe Tokel’in Sim Tv’de konuk olduğu “Tarımı Tartışalım” isimli program

Direktörler Kurulu Üyelerimiz Zeren Mungan ve Ayşe Tokel’in Sim Tv’de konuk olduğu “Tarımı Tartışalım” isimli programda, Unicap felsefesi ve ilk girişimimiz Unicap Life ile ilgili detaylar anlatıldı. Programın kısa özetini sizler için paylaşıyoruz.